Kopa mohala hape

Reka likoloi tsa rona tse ntle le likoloi

Re fana ka likoloi tsa likoloi tsa matlo le likoloi ho ntlafatsa phihlelo ea hau le ho u nolofalletsa ho fumana liketsahalo tse ntle ka ho fetisisa. Ntlha ea bohlokoa ka ho fetisisa ke khotsofalo ea hau.
Nka monyetla oa ho bona tse ling tsa litšoantšo tsa Bhubaneswar le tse potolohileng ha u ntse u etetse Odisha.

SL #

Mofuta

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire kapa Similar850150014014
2Scorpio kapa Similar1000180016016
3BRV kapa E tšoanang1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda motseng1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 kapa BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

lintlha

  • Letsatsi la ho khanna BATA: 200 bakeng sa Sl #1 ho 6, le 300 bakeng sa 7 ho 9
  • Night Allowance (22: 00 ho 06: 00 Hrs): Rs. 200 bakeng sa Sl # 1 ho 6, le Rs. 300 bakeng sa 7 ho 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 bakeng sa Sl # 1 ho 6 le Rs. 400 bakeng sa 7 ho 9
  • Lik'hilomithara le lihora li tla qala le ho qeta sebakeng sa rona sa khiriso (Garage ho Garage)
  • Ka mor'a 4 Hrs / 40 kms slab, tumello ea metsotso ea 30 e lumelloa. Bakeng sa khato efe kapa efe ka ntle ho pola e boletsoeng, 8 Hrs / 80 Kms slab e tla sebelisoa. Qetellong ea 8 Hrs / 80 Kms slab, kM e eketsehileng ea KM / Hour e tla lefshoa ho latela Tarifi ea Lipalangoang.
  • Lekhetho la Lekhetho, Lekhetho le lekhetho le Paka ea ho paka li tla lefshoa ho feta ha e le hantle GST: 5%.
  • Bakeng sa mosebetsi oa ho tsoa ka ntle, palo e fokolang e ka baloa 250Ks ka letsatsi la khalendara kapa sebaka sa sebele, leha e le efe e phahameng. Litefiso li tla ba ka KM ka ts'ebetso ka tefiso.
  • Ho ema A / C ho ka lefshoa ka Pro-rata motheo.
  • Litefiso tse ka holimo li tla ntlafatsoa haeba ho e-na le keketseho e kholo ea theko ea mafura le thepa ea lekhetho.

Li-coaches tsa A / C tse ntle

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

li fumaneha le rona.

CONTACT US

bakeng sa lintlha le lintlha tse eketsehileng

LINTLHA TSE BOTSOANG LITŠEBELETSO:

  • SMS e ikemiselitseng e fana ka tlhokomeliso ho tiisetso ea sebaka sa ho fumana.
  • Tlhokomeliso ea SMS / Mail e tsamaisoang ka koloi & Chauffeur pele ho lihora tsa 02 tsa Pick-up.
  • Lethathamo la Letsatsi le Letsatsi, Thaba ea Metsi ea Metsi, Sephara, Thuso ea Thuso ea Pele, Leqhoa la Seru le Lehlaka le Makhethe a Kopaneng a fanoeng ka likoloi kaofela.
  • Likoloi kaofela li na le moea o pholileng, o sa tsuba, o hloekile ebile o hloekile.
  • Bakeng sa khatholoho, Linojoana, Litholoana le Juice li tla hlophisoa hore baemeli ba kope ka linyefello tse eketsehileng.
  • Bahlokomeli le / kapa Moemeli oa Sefofane sa Lejoe la Lejoe la Sandata le khethiloeng ka Seterateng sa Moamohelo Setsing sa Boema-fofane / Seteisheneng ho amohela baeti le ho khetha.
  • Maeto a maoto a majoe a lehlabathe a fanoe ka moqhobi ea nang le boiphihlelo, ho ikokobetsa, setsebi le ho tloaelana le litsela le seaparo sa khampani.
  • Li-Co-ordinator tse atlehileng li qaqileng sebakeng seo ho ka sebetsanoang ho sona le litlhoko tsa bareki liketsahalong le likopanong.
  • Ho pota-potiloe ka tšebeletso ea cab-cabine e fumaneha bakeng sa Tsela ea Khoebo le ea Tsamaiso e Ts'oarehang, maeto a ho etela, leeto le tataisitsoeng le liketsahalo tse khethehileng.
  • Litšebeletso tse khethehileng tsa ho hira li fumaneha bakeng sa Lenyalo.
  • Lintlha tsa maikutlo tsa moeti li boloketsoe Motheong oa Data bakeng sa ho fana ka lits'ebeletso tse ntlafatsang litaelo tse latelang.

TŠEBELETSO EA LINTHO TSE LING:

  • Libuka tsa koloi li tlameha ho etsoa pele ho lihora tsa 24. Leha ho le joalo, ho ka 'na ha finyelloa hore Lefapha la Ts'ebetso ea Lehlabathe la Sandle haeba koloi e hlokoa ka hare ho lihora tsa 24.
  • Ha u ntse u etsa li-reservation tsa inthanete, tlhahisoleseling eohle e fanoeng e tlameha ho fanoa.
  • Litlhahisoleseding tsa Inthaneteng li atisa ho latela tefo ea hang-hang. Leha ho le joalo ho sebetsa Govt. Lekhetho, Lekhetho la Lekhetho, Lekhetho la Paka le Lekhotla la Boipheliso ba Puso ea Naha Litefiso li lokela ho lefshoa ke motho ea sebelisang nako ea ho fana ka lisebelisoa.
  • Litšireletso tsohle le litšebelisano tse entsoeng ka websaeteng ea Sand Pebbles li tla tsosolosoa hape ke Majoe a Sand. Majoana a Lehlabathe a na le boikarabello ba ho ikoahlaela lipapali tse nkiloeng ho latela lichelete tse fetang taolo ea tsona.
  • Chelete ea Transaction ea 15% ea chelete e lekantsoeng ea ho lefella likoloto e tla lefshoa haeba booking e hlakotsoe lihora tsa 06 pele ho moo. Hang ha koloi e tsoa Garage, tekanyo e feletseng ea tekanyetso e lefshoa ke moeti.
  • Ka mor'a hore ho tsamaisoe Inthaneteng, U ka sheba boemo ba hau ka setsi sa tšebeletso sa 24Hrs.